Hakkımızda
Temelleri 2015 yılında atılan Cema , cam kalıbı sektöründeki 20 yıllık deneyimlerini kullanarak yüksek kalite ve hızlı teslimatı firma politikası kabul ederek kurulmuştur. 5 yıl gibi kısa bir sürede gerekli  teknolojik atılımlarını yaparak tüm dünyaya ihracat yapacak pozisyona gelmiştir.

Misyonumuz
Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi, 
En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi,
Personelimizin yetkinliğini geliştirmek firmamızın kalite alt yapısını sürekli iyileştirmek ve hizmet kalitesi artırmayı,Kalite politikası olarak belirlemiştir.


Vizyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz imalat sektöründe yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ,ürün ve hizmetlerimizde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak elde ettiği başarılar ile hedefimizi her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.